REV. IOURI KOSLOVSKII

As I walk through the shadow of the valley of death...

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Різдво Христове

E-mail Print PDF
User Rating: / 1
PoorBest 
Христос Рождається! Славіте Його!

Цей вислів вже тисячі років повторюють усі побожні християни по-цілому світі, проголошуючи цим одну з найважливіших правд про людську історію. Сам Бог настільки полюбив людей, що він воплотився в тілі, для того щоби особисто стати зразком не лише усього, що божественне, але й усього, що людське. Бог став чоловіком. Для того, щоби людина змогла обожествитися. Що це значить, і як цього добитися? Іншими словами – чого вчить нас Христос зі своїх ясел? Чого навчає нас уся картина Різдва Христовими? По-перше – вона навчає нас любити. Увесь сценарій Різдва написаний мовою любові – любові Бога до людей. Саме через любов Бог стає людиною. Саме любов рухає пресвятою родиною, котра незважаючи на труднощі і випробовування вирішує віддати своє життя на службу Богові. Саме любов рухає мудрецями, котрі шукають Царя світу і готові для цього іти на інший кінець землі, щоби йому вклонитися.
По-друге, вона навчає нас убогості – убогості тіла і духа. Убогості як якості, котра протиставиться усім цінностям «світу цього». Властиво багатство, слава, пишність, гордість – це не притаманно появі Христа у світі. Немає ані хорів, які славу співають. Пишних палаців, де безліч слуг прислуговують. Немає ані щедрих дарунків. Усе проходить скромно, просто але справді гідно Царя Неба і Землі.
І також вона навчає нас щедрості. Ця маленька, беззахисна і слаба дитина у вертепі є найбільшим даром, котре усе людство, за усю свою історію отримало. Усі ці речі можуть багато нас навчити.

Add comment


Security code
Refresh

You are here: